Sprzedaż biżuterii Kielce – o nas

Jubiler Klejnot. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku w Kielcach. Powstała z zamiłowania do kunsztu jubilerskiego, pasji do piękna, z podziwu dla ponadczasowej wartości estetycznej szlachetnych kruszców i olśniewających kamieni.

Od początku działalności zajmujemy się sprzedażą detaliczną biżuterii ze złota, srebra oraz stali szlachetnej. Proponujemy naszym klientom niepowtarzalne wyroby jubilerskie pochodzące od najlepszych producentów i dostawców. Nieustannie wzbogacamy i urozmaicamy naszą ofertę o nowe wzory, innowacyjne techniki i nowe materiały. Dbamy, by nasze kolekcje nadążały za najnowszymi trendami i modami, proponując jednocześnie klasyczne modele i wzory wyrobów jubilerskich.

Owocem tych działań jest stworzenie bogatej propozycji złotej biżuterii ślubnej, pierścionków zaręczynowych z brylantami lub z innymi kamieniami naturalnymi. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo klasyczne obrączki ślubne, gotowe lub na zamówienie według wybranych wzorów. Doskonałym i popularnym prezentem na chrzty i komunię są proponowane przez nas łańcuszki, bransolety, kolczyki oraz medaliki. Miłośnikom markowych zegarków oferujemy produkty firm Spark, Elysee, Daniel Wellington, Cluse, Paul Hewitt, Omax i Bruno Calvani.

Prowadzimy skup złomu złota oraz skup srebra, naprawiamy biżuterię i wykonujemy grawerowanie. Na terenie Kielc zapraszamy do naszych dwóch sklepów działających pod marką Jubiler Klejnot, przy ulicy pl. Rynek 16 i ul. Sienkiewicza 34.

Znajdź nas

Jubiler Klejnot
25-303 Kielce pl. Rynek 16
tel. 508 929 004
klejnot@idsl.pl

GODZINY OTWARCIA:
pn-pt 10.00-18.00
sobota 10.00-15.00

Znajdź nas

Jubiler Klejnot
25-507 Kielce ul. Sienkiewicza 34
tel. 506 687 732
klejnot@idsl.pl

GODZINY OTWARCIA:
pn-pt 10.00-18.00
sobota 10.00-15.00